شرایط و مقررات

شرایط و مقررات


1- مجموعه فیت‌کلاب تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. 


2- فیت‌کلاب حافظ حریم خصوصی شما است و خود را در قبال حفظ اطلاعات شخصی، تصاویر و پیام‌های همراهان گرامی خود مسئول می‌داند. بدیهی است که هیچ تصویری تحت عنوان نمونه‌کار (تغییرات) بدون اطلاع و رضایت افراد منتشر نمی‌شود. 


3- از آنجایی که رژیم غذایی و برنامه تمرین با توجه به شرایط بدنی هر شخص تدوین می‌شود، تعویق بیش از یک هفته برای شروع برنامه می‌تواند شرایط بدنی فرد را تغییر دهد. شروع دوره بلافاصله بعد از آماده شدن برنامه ها صورت می‌گیرد و شخص می‌تواند تاریخ شروع دوره خود را نهایتا 72 ساعت با مراجعه به پنل کاربری و ارسال پیام به واحد پشتیبانی به تعویق بیندازد. 


4- در صورت پشیمانی کاربر از ثبت‌نام، حداکثر ظرف مدت 12 ساعت از لحظه پرداخت، امکان عودت وجه وجود دارد. چنانچه قبل از این زمان، پرونده تکمیل و  به واحد کارشناسی ارجاع داده شود وجه پرداختی غیرقابل‌ استرداد خواهد بود.


5- برای استفاده از خدمات پایان‌دوره حضوری، تعیین وقت قبلی با اطلاع فرد صورت می‌گیرد. پس از تعیین وقت این تاریخ غیرقابل تغییر است. عدم مراجعه فرد در نوبت تعیین‌شده به معنای انصراف ایشان از دریافت خدمات رایگان پایان‌دوره خواهد بود. 


6- برای سهولت و امنیت خاطر شما عزیزان، امکان ارتباط با کارشناسان تغذیه و تمرین از طریق پنل کاربری، بخش پشتیبانی فراهم شده است. در صورت ارسال پیام، کارشناسان فیت‌کلاب در اسرع وقت و کمتر از 1 روز کاری پاسخگوی سوالات و ابهامات شما خواهند بود. به دلیل تعدد بالای همراهان فیت‌کلاب مراجعه حضوری یا ارتباط تلفنی با کارشناسان مقدور نیست. خاطر نشان میشود تمامی فرایند پشتیبانی از طریق پنل کاربری و ارسال پیام پشتیبانی انجام شده و از سایر روش ها مانند شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها هیچ گونه پشتیبانی ارائه نخواهد شد.


7- عکس‌های شما می‌تواند به تیم کارشناسی در درک بهتر وضعیت بدنی و تدوین برنامه دقیق‌تر کمک کند. با این حال هیچ اجباری در ارسال عکس وجود ندارد. 


8- در صورت عدم‌بارگذاری تصاویر مراجعین حضوری و غیر حضوری در پنل کاربری طی 24 ساعت، پرونده بدون عکس به‌صورت خودکار به تیم کارشناسی ارجاع داده می‌شود. 


9- برای مشترکین غیرحضوری، تکمیل به‌موقع اطلاعات پس از ثبت‌نام، به تسریع تدوین برنامه تمرین و رژیم غذایی کمک می‌کند. بدیهی است که در صورت تاخیر کاربر، ارسال پرونده به کارشناسان به تعویق می‌افتد و فیت‌کلاب در قبال تاخیر پیش آمده مسئولیتی نخواهد داشت. 


10- همراهان عزیز ملزم به مطالعه دقیق و پذیرش شرایط و مقررات هستند. در صورت عدم اطلاع ایشان از شرایط و مقررات استفاده از خدمات، مسئولیتی متوجه فیت‌کلاب نیست.