فیت کلاب

فیت کلاب

درباره فیت کلاب

همه ما برای داشتن اندامی متناسب انگیزه کافی داریم، اما تعداد کمی از ما می‌دانیم که برای رسیدن به این آرزو دقیقا باید چه کار کنیم. اینترنت پر است از مطالب متناقض و گیج کننده و در نهایت متوجه نمی‌شویم که چه کارهایی مفید است، چه کارهایی بی‌فایده و البته چه کارهایی خطرناک. در فیت‌کلاب زیر نظر تیم تخصصی، با در نظرگرفتن جمیع شرایط فردی و با پشتیبانی ۲۴ ساعته، با خیال آسوده این آرزوی خود را برآورده کنید.

خدمات

هر آنچه برای رسیدن به تناسب اندام ایده آل خود نیاز دارید.

رژیم غذایی

یک تیم تخصصی تغذیه و رژیم درمانی با هدف کاهش یا افزایش وزن و فیتنس برای شما برنامه غذایی اصولی، ساده، متنوع و کاملا اختصاصی طراحی می‌کنند.

برنامه تمرین

بهترین متخصص‌های فیزیولوژی ورزشی کشور با برنامه‌ای جامع و با درنظر گرفتن شرایط بدنی شما، داشتن تمرینی امن در خانه، پارک یا باشگاه را برایتان ممکن می‌سازند.

برنامه مکمل

بازار پر است از مکمل‌های مختلف که به سلامتی و جیب شما آسیب می‌زنند. زیر نظر متخصص با خیال راحت برنامه غذایی و تمرینی خود را کامل کنید.

چرا فیت‌کلاب؟

نتایج فراگیر

جنسیت، ژنتیک، میزان فعالیت بدنی و سبک زندگی هر کدام از ما با دیگری فرق می‌کند. در نظر گرفتن جمیع شرایط منحصربفرد راز موفقیت برنامه‌های ما است.

برنامه ریزی آسان

داشتن رژیم غذایی به معنی تحمل گرسنگی نیست. با رساندن تمام مواد غذایی ضروری به بدن، به سادگی تناسب‌اندام خود را به‌دست بیاورید.

عدم محدودیت

در هر سن و با در شرایط جسمانی‌ که باشید، با اندام ایده‌آل خود تنها به اندازه یک تصمیم فاصله دارید.

پشتیبانی دائمی

در هر ساعت از شبانه‌روز پرسش‌های خود را از متخصصین فیت‌کلاب بپرسید تا راه‌کارهایی علمی و مناسب با شرایط بدنی خودتان بیابید.

سلامت محوری

برای ما تندرستی شما از هر چیزی مهم‌تر است. هرگز نباید کاهش یا افزایش وزن به سلامتی کسی آسیب بزند.

انعطاف پذیری

اگر مشغله کاری دارید، از باشگاه خوشتان نمی‌آید یا در وضعیت جسمانی خاصی هستید، به شما کمک می‌کنیم که در نهایت امنیت به سبک دلخواه خود تمرین کنید.

تیم تخصصی

بهترین و باتجربه‌ترین تیم تخصصی تناسب‌اندام در کشور، به ثمر نشستن تلاش‌های شما را تضمین می‌کنند.

همراهان تغییرات مراجعین

برای مشاهده نمونه کار ها وارد صفحه مشتریان شوید

مشاوره رایگان