درباره فیت کلاب

همه ما برای داشتن اندامی متناسب انگیزه کافی داریم، اما تعداد کمی از ما می‌دانیم که برای رسیدن به این آرزو دقیقا باید چه کار کنیم. اینترنت پر است از مطالب متناقض و گیج کننده و در نهایت متوجه نمی‌شویم که چه کارهایی مفید است، چه کارهایی بی‌فایده و البته چه کارهایی خطرناک. در فیت‌کلاب زیر نظر تیم تخصصی، با در نظرگرفتن جمیع شرایط فردی و با پشتیبانی ۲۴ ساعته، با خیال آسوده این آرزوی خود را برآورده کنید.

خدمات

هر آنچه برای رسیدن به تناسب اندام ایده آل خود نیاز دارید.

رژیم غذایی

،ارائه رژیم های غذایی اصولي برای کاهش وزن افزایش وزن يا فیتنس توسط جمعي از کارشناسان مجرب تغذيه و رژيم درماني کشور .صورت می پذیرد

برنامه تمرین

بهترین متخصص‌های فیزیولوژیکی ورزشی برای شما برنامه‌ای مناسب تمرین در باشگاه، خانه یا پارک را طراحی می‌کنند. آموزش کامل و .پشتیبانی دائم ضامن موفقیت شما است

برنامه مکمل

بازار پر است از مکمل‌های ورزشی که .به سلامتی و جیب شما آسیب می‌زنند ،برای کامل کردن برنامه غذایی و بهبود نتیجه تمرین .حتما زیر نظر متخصص از مکمل‌ استفاده کنید

چرا فیت کلاب؟

ویژگی های متمایز کننده ی ما از رقبا چیست؟

نتايج فراگير

جنسیت، ژنتیک، میزان فعالیت بدنی و سبک زندگی ما با هم متفاوت است. اما درنظر گرفتن تمام شرایط در یک تیم تخصصی، راز موفقیت برنامه‌های .فیت‌کلاب است.

برنامه ریزی آسان

رژیم غذایی به معنای تحمل گرسنگی نیست با رساندن موادغذایی لازم به بدن، به سادگی می‌توانید .تناسب اندام خود را بدست آورید.

عدم محدودیت

،در فيت كلاب هيچ نوع محدوديت سنی جسمانی و زمانی وجود ندارد. كافيست تا تصميم بگيريد و اندام ايده آل خودتان .را به سرعت بسازيد.

پشتیبانی دائمی

رژیم غذایی و برنامه تمرین یک متن ثابت نیست. لازم است که تیم متخصص از شما پشتیبانی کند و با ایجاد تغییرات لازم رسیدن به پیشرفت شما را .سرعت بدهد.

سلامت محوری

هدف اصلی از تناسب‌اندام، سلامتی است و بهداشت غذایی و فعالیت بدنی کافی و اصولی مهم‌ترین توصیه پزشکان .برای تندرستی می باشد.

انعطاف پذیری

اگر مشغله دارید، از باشگاه خوشتان ،نمی‌آید یا به بیماری مبتلا هستید به شما کمک می‌کنیم که در نهایت .امنیت به سبک دلخواه خود تمرین کنید.

متخصصین

وجود متخصصین با تجربه تضمین نتیجه گیری شماست

مشاوره رایگان