درباره فیت کلاب

همه ما برای داشتن اندامی متناسب انگیزه کافی داریم، اما تعداد کمی از ما می‌دانیم که برای رسیدن به این آرزو دقیقا باید چه کار هایی انجام دهیم. در فیت‌کلاب زیر نظر تیم تخصصی، بصورت حضوری و غیر حضوری با در نظرگرفتن جمیع شرایط فردی و پشتیبانی ۲۴ ساعته، به سرعت و مطمئن این آرزوی خود را برآورده کنید و به اندام دلخواه خود برسید.

خدمات

هر آنچه برای رسیدن به تناسب اندام ایده آل خود نیاز دارید.

رژیم غذایی

،ارائه رژیم های غذایی اصولي برای کاهش وزن افزایش وزن يا فیتنس توسط جمعي از کارشناسان مجرب تغذيه و رژيم درماني کشور .صورت می پذیرد

برنامه تمرین

بهترین متخصص‌های فیزیولوژیکی ورزشی برای شما برنامه‌ای مناسب تمرین در باشگاه، خانه یا پارک را طراحی می‌کنند. آموزش کامل و .پشتیبانی دائم ضامن موفقیت شما است

برنامه مکمل

بازار پر است از مکمل‌های ورزشی که .به سلامتی و جیب شما آسیب می‌زنند ،برای کامل کردن برنامه غذایی و بهبود نتیجه تمرین .حتما زیر نظر متخصص از مکمل‌ استفاده کنید

چرا فیت‌کلاب؟

ویژگی های متمایز کننده ی ما از رقبا چیست؟

مراجعه حضوری

در مراجعه حضوری، متخصصین وضعیت بدنی شما را بررسی کرده و با اسکن سه‌بعدی و آنالیز بدن، برنامه‌ای متناسب با شرایط شما طراحی می‌کنند.

خدمات غیرحضوری

در صورت عدم امکان مراجعه حضوری، می‌توانید به صورت کاملا آنلاین، اطلاعات لازم را در اختیار متخصص بگذارید تا رژیم غذایی و برنامه تمرین شما را طراحی کند.

پشتیبانی دائمی

در هر ساعت از شبانه‌روز پرسش‌های خود را از متخصصین فیت‌کلاب بپرسید تا در اسرع وقت راه‌کارهایی و پاسخ‌هایی علمی و متناسب با شرایط بدنی خود بیابید.

برنامه ریزی آسان

رژیم غذایی به معنی تحمل سختی و گرسنگی نیست. در یک رژیم اصولی و با رساندن تمام مواد غذایی ضروری به بدن، به سادگی تناسب‌اندام خود را به‌دست بیاورید.

انعطاف پذیری

اگر وقت ندارید، از باشگاه خوشتان نمی‌آید یا در وضعیت جسمی خاصی هستید، به شما کمک می‌کنیم که در نهایت امنیت به سبک دلخواه خودتان تمرین کنید.

سلامت محوری

برای ما سلامتی و تندرستی شما از هر چیزی مهم‌تر است. هدف اصلی رژیم غذایی، تمرین ورزشی یا تناسب‌اندام باید ارتقای سلامت بدنی و روحی شما باشد.

متخصصین

وجود متخصصین با تجربه تضمین نتیجه گیری شماست