از فیت‌کلاب سوالی دارید؟

شماره تماس رسمی فیت‌کلاب 02191090095 است. همچنین کارشناسان و متخصصین از پنل کاربری بخش پشتیبانی با شما در ارتباط می‌باشند. تماس از شماره‌ها یا حساب‌های دیگر که با نام فیت‌کلاب صورت گیرد، مورد تایید ما نیست. خواهشمندیم این موارد را به تیم پشتیبانی فیت‌کلاب گزارش کنید.

فیت‌کلاب یک مرکز تخصصی تناسب‌اندام است که به ارائه برنامه تمرین، رژیم غذایی، مشاوره و تنظیم برنامه مصرف مکمل‌های ورزشی می‌پردازد. در این مرکز اهدافی از قبیل افزایش یا کاهش وزن، تناسب‌اندام، اصلاح فیگور بدنی، چربی‌سوزی، عضله‌سازی و ارتقای سلامت غذایی و بهداشت ورزشی زیر نظر متخصصین برنامه ریزی می شود. بسته به نیاز و شرایط فرد ممکن است یک یا چند هدف ترکیبی مدنظر قرار بگیرد. با توجه به حضور متخصصین، تمامی گروه‌های سنی ، افراد حساس، بیماران خاص، افرادی که با مصدومیت یا محدودیت حرکتی مواجه‌اند و همین طور ورزشکاران حرفه ای می‌توانند از خدمات فیت‌کلاب استفاده کنند.

خدمات فیت‌کلاب به دو صورت حضوری و غیرحضوری صورت می‌گیرد:

در روش حضوری افراد پس از ثبت نوبت به مرکز مراجعه کرده و پس از ویزیت توسط متخصص، مشاوره، آنالیز سه بعدی بدن، ثبت اطلاعات و در نهایت تشکیل پرونده، تیم متخصصین برنامه موردنیاز آن‌ها را طراحی می‌کنند. پس از طی زمانی که از قبل به مراجعین اطلاع داده می‌شود، برنامه تمرین و رژیم غذایی و سایر خدمات در پنل کاربری قابل مشاهده خواهد بود.

در روش غیرحضوری، مشاوره، ثبت‌نام و تکمیل اطلاعات موردنیاز و در نهایت ثبت پرونده جهت دریافت برنامه ها  به طور کامل طریق سایت فیت کلاب امکان‌پذیر است. چنانچه در روند تکمیل اطلاعات و تشکیل پرونده خود سوال یا درخواستی داشته باشید می توانید از طریق شماره تماس مرکز با واحد مشاوره تلفنی موارد خود را مطرح کنید.  در نهایت پس از بررسی اطلاعات پرونده شما توسط تیم متخصصین، برنامه طبق زمان‌بندی مشخص‌شده بر روی پنل کاربری قابل مشاهده خواهد بود.

همراهان فیت‌کلاب می‌توانند از طریق پنل کاربری بخش پشتیبانی در هر ساعت از شبانه‌روز با متخصصین در ارتباط باشند. کارشناسان در اسرع وقت پرسش‌ها را بررسی کرده و به آن‌ها پاسخ تخصصی می‌دهند. مشکلات مالی و فنی نیز از همین طریق قابل‌ پیگیری است.

ده‌ها فاکتور تاثیرگذار مثل هدف و نیاز ها، سن، جنسیت، قد، وزن، سایز قسمت‌های مختلف بدن، وضعیت استخوان‌بندی، سوابق رژیم و تمرین، سابقه بیماری، وضعیت خاص بدنی، مصدومیت‌ها و محدودیت‌ها، ذائقه و  غیره در تدوین برنامه نقش دارند. تصاویر ارسالی با ضوابط مشخص نیز در هنگام تکمیل پرونده، می‌تواند در درک بهتر تیم متخصصین مفید واقع شود، اما ارسال تصویر اجباری نیست.

یک تیم تخصصی با گرایش‌های علمی مختلف نظیر تغذیه و رژیم‌درمانی، فیزیولوژی ورزشی، تغذیه ورزشی، حرکات اصلاحی و غیره دارای شماره و پروانه نظام‌ پزشکی و مدارک معتبر در سطوح بالای دانشگاهی به تدوین و طراحی برنامه‌های تخصصی فیت‌کلاب می‌پردازند.

رژیم فیت‌کلاب از گزینه‌هایی متنوع با ارزش غذایی کافی و توجه به عوامل مختلف مثل بالانس درشت‌مغذی و ریزمغذی‌ها تشکیل می‌شود. ایجاد کسری کالری تنها یکی از عوامل موثر در رژیم غذایی است، اما به تنهایی نمی‌تواند کافی باشد. غذاها از گزینه‌های مرسوم و متناسب با ذائقه ایرانی، موادغذایی ارزان و در دسترس و با توجه به جمیع شرایط بدنی و روان‌شناختی افراد انتخاب می‌شوند.

برنامه تمرین فیت‌کلاب به نحوی تهیه می‌شود که با حداقل فشار و بدون آسیب، افراد را به حداکثر نتیجه مطلوب برساند. در این برنامه که با اهداف مختلف مثل چربی‌سوزی، عضله‌سازی، اصلاح ساختار بدن، افزایش آمادگی جسمانی، تناسب‌اندام و غیره تهیه می‌شوند، تمام قسمت‌های بدن مورد توجه قرار می‌گیرد تا علاوه‌بر اندامی کاملا متناسب، سلامت جسمی، افزایش قدرت‌بدنی و استقامت، بهبود کیفیت تنفسی و شادابی حاصل شود. افراد می‌توانند در باشگاه تمرین کنند، یا برنامه‌ای کامل و جامع برای تمرین در خانه داشته باشند. تمرینات خانگی با ابزارهای بسیاری ساده و ارزان مثل دمبل و طناب یا حتی بدون هیچ وسیله ای با تمرینات بادی ویت (وزن بدن) قابل اجرا هستند.