فیت کلاب

بدن ایده آل خودت رو بساز
مرکز تخصصی ارائه رژیم غذایی و برنامه تمرینی
درباره فیت کلاب

همه ما برای داشتن اندامی متناسب انگیزه کافی داریم، اما تعداد کمی از ما می‌دانیم که برای رسیدن به این آرزو دقیقا باید چه کار هایی انجام دهیم. در فیت‌کلاب زیر نظر تیم تخصصی، بصورت حضوری و غیر حضوری با در نظرگرفتن جمیع شرایط فردی و پشتیبانی ۲۴ ساعته، به سرعت و مطمئن این آرزوی خود را برآورده کنید و به اندام دلخواه خود برسید.

خدمات

هر آنچه برای رسیدن به تناسب اندام ایده آل خود نیاز دارید.

رژیم غذایی

یک تیم تخصصی تغذیه و رژیم درمانی با هدف کاهش یا افزایش وزن و فیتنس برای شما برنامه غذایی اصولی، ساده، متنوع و کاملا اختصاصی طراحی می‌کنند.

برنامه تمرین

بهترین متخصص‌های فیزیولوژی ورزشی کشور با برنامه‌ای جامع و با درنظر گرفتن شرایط بدنی شما، داشتن تمرینی امن در خانه، پارک یا باشگاه را برایتان ممکن می‌سازند.

برنامه مکمل

بازار پر است از مکمل‌های مختلف که به سلامتی و جیب شما آسیب می‌زنند. زیر نظر متخصص با خیال راحت برنامه غذایی و تمرینی خود را کامل کنید.

چرا فیت‌کلاب؟

ویژگی های متمایز کننده ی ما از رقبا چیست؟

مراجعه حضوری

در مراجعه حضوری، متخصصین وضعیت بدنی شما را بررسی کرده و با اسکن سه‌بعدی و آنالیز بدن، برنامه‌ای متناسب با شرایط شما طراحی می‌کنند.

خدمات غیرحضوری

در صورت عدم امکان مراجعه حضوری، می‌توانید به صورت کاملا آنلاین، اطلاعات لازم را در اختیار متخصص بگذارید تا رژیم غذایی و برنامه تمرین شما را طراحی کند.

پشتیبانی دائمی

در هر ساعت از شبانه‌روز پرسش‌های خود را از متخصصین فیت‌کلاب بپرسید تا در اسرع وقت راه‌کارهایی و پاسخ‌هایی علمی و متناسب با شرایط بدنی خود بیابید.

برنامه ریزی آسان

رژیم غذایی به معنی تحمل سختی و گرسنگی نیست. در یک رژیم اصولی و با رساندن تمام مواد غذایی ضروری به بدن، به سادگی تناسب‌اندام خود را به‌دست بیاورید.

انعطاف پذیری

اگر وقت ندارید، از باشگاه خوشتان نمی‌آید یا در وضعیت جسمی خاصی هستید، به شما کمک می‌کنیم که در نهایت امنیت به سبک دلخواه خودتان تمرین کنید.

سلامت محوری

برای ما سلامتی و تندرستی شما از هر چیزی مهم‌تر است. هدف اصلی رژیم غذایی، تمرین ورزشی یا تناسب‌اندام باید ارتقای سلامت بدنی و روحی شما باشد.

تیم تخصصی

بهترین و باتجربه‌ترین تیم تخصصی، تلاش‌های شما را تضمین می‌کنند.

همراهان تغییرات مراجعین

برای مشاهده نمونه کار ها وارد صفحه تغییرات مراجعین شوید