آموزش حرکت بدنسازی دراز نشست نیمه دمبل بین پا

آموزش حرکت بدنسازی دراز نشست نیمه دمبل بین پا

استپ آپ با وزن بدن در منزل حرکتی مناسب برای تقویت عضلات و افزایش ثبات گروه کور و افزایش تمرکز و هماهنگی عصب و عضله و افزایش تعادل می باشد. در این تمرین عضلات ساق پا درگیر می باشد. عضلات هدف: عضله چهارسر ران نحوه اجرای حرکت استپ آپ با وزن بدن در منزل : 1- صاف می ایستیم. 2- پای چپ را روی نشیمنگاه مبل قرار میدهیم. 3- دست ها به شکا گارد بوکس رو به روی قفسه سینه قرار دارد. 4- با عمل بازدم بدون تغییر زاویه دست رو به روی قفسه سینه پای راست را از زمین بلند کرده و به پای چپ که روی مبل قرار دارد نزدیک می کنیم. 5- بعد از مکث کوتاه به نقطه شروع بر میگردیم و این حرکت با همین پا تکرار میشود.

قهرمانان فیت کلاب

با فیت کلاب همیشه فیت باش!

Before

قبل

وزن قبلی 65

After

بعد

وزن فعلی 78

هدف افزایش وزن و فیتنس

تهیه برنامه تمرین و تغذیه اختصاصی

فیت کلاب ارائه دهنده برنامه تمرین و تغذیه تخصصی با توجه به شرایط بدنی شما. بدن ایده آل خودت رو توی کوتاه ترین زمان بساز.

 

جهت دریافت برنامه تمرین و تغذیه اختصاصی می توانید در سایت ثبت نام کنید و پس از تهیه دوره یک ماهه ، در ظرف 5 روز کاری برنامه تمرین و تغذیه شما آماده شده و به راحتی به اندام دلخواه خود می رسید. فیت کلاب این امکان را برای شما فراهم آورده که با توجه به شرایط شما برنامه تمرین را در منزل و یا در باشگاه برایتان طراحی کند. این مزیت بر اساس نیاز بدنی شما و با توجه به سبک زندگی شما تا حد امکان ورزش را برای شما آسان می نماید. برنامه تغذیه نیز براساس غذاهای سفره  ایرانی طراحی می شود تا به سادگی بتوانید آن را رعایت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

diet plan

درخواست مشاوره رایگان

loader...

درخواست شما با موفقیت ارسال شد!

کارشناسان فیت کلاب به زودی با شما تماس خواهند گرفت

برنامه تمرین
مقالات ویژه